Z przykrością informujemy Państwa, że z powodu wiadomego

X Konkurs Przyrodniczy został odłożony.

12.02.2020 r.  zakończył się pierwszy etap X Konkursu Przyrodniczego w postaci testu.

Zgodnie z regulaminem do II etapu zakwalifikowało się 8 najlepszych przyrodników, w przypadku równej ilości punktów decydował czas pisania testu.

Do II etapu zakwalifikowali się (kolejność alfabetyczna):

LP

Nazwisko i imię

szkoła

Biś Gabriela

Gulc Jakub

Nieścieruk Zuzanna

Orłowski Maciej

Pietrewicz Marek

Połuszańczyk Oliwier

Sakowicz Michał

Sokolewicz Kacper

Uwaga zmiana

Z przyczyn niezależnych od organizatora II etap odbędzie się 27 marca 2020 r.o godz. 13:00  w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9a.

Zespół Przyrodniczy

Zespół Przyrodniczy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku organizuje

X KONKURS PRZYRODNICZY

dla szkół podstawowych

W tym roku hasłem konkursu jest:

"Woda-cud natury"

Logo Województwa Podlaskiego          Logo Miasta Białegostoku - patronat                     Logo Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku

X Konkurs Przyrodniczy jest objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Instytutu Biologii Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku.

Konkurs Przyrodniczy  przygotowują nauczyciele geografii, biologii, chemii i fizyki. Konkurs organizowany jest od 2010 r. dla uczniów szkół podstawowych (poprzednio dla gimnazjów) województwa podlaskiego.

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń, który opanował wiedzę zawartą we wskazanej literaturze. Ma ona na celu, rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, pogłębianie wiadomości i zdobywanie umiejętności kojarzenia faktów i procesów zachodzących w przyrodzie.