Wyniki II Konkursu Przyrodniczego

PDF Drukuj Email

W piątek 16 marca odbył się etap finałowy XIV Olimpiady Przyrodniczej i II Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów.

W Konkursie Przyrodniczym wzięło udział 20 finalistów. Mieli oni do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 40 pytań.

Przedstawiamy finałową ósemkę:

1. Saniewski Mateusz PG Nr 1 w Białymstoku 32 punkty

2. Waleśkiewicz Karol PG Nr 1 w Białymstoku 32 punkty

3. Tołczyk Piotr PG Nr 32 w Białymstoku 30 punktów

4. Korpacz Jakub PG nr 6 w Białymstoku 29 punktów

5. Zubrzycki Tomasz PG nr 5 w Białymstoku 29 punktów

6. Bołbot Łukasz PG nr 18 w Białymstoku 28 punktów

7. Sowul Łukasz PG  w Czarnej Białotockiej 28 punków

8. Danowska Kinga PG nr 5 w Białymstoku 27 punktów

Zwycięzcy otrzymali nagrody a były to śpiwór, torby turystyczne, książki i inne upominki.

Sponsorom niżej wymienionym bardzo dziękujemy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Centrum”

Urząd Marszałkowski

Wydział Edukacji Urzędu Miasta

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych

T- Matic Grupa Computer Plus Sp. Z O. O.

P.H.U. BAWI SA

Wyniki I etapu  II Konkursu Przyrodniczego

PDF Drukuj Email

Do etapu finałowego II Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów zakwalifikowało się 22 osoby.

Lista zakwalifikowanych uczniów znajduje się w pliku pdf pobierz.

Serdecznie zapraszamy na  II etap konkursu, który odbędzie się 16 III 2012 r. o godz 12.00
w IV Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Białymstoku.

II Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów

Zespół Przyrodniczy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku organizuje II Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów. W tym roku hasłem  konkursu jest:

"Atmosfera"

II Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów są objęte honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Olimpiadę Przyrodniczą i Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów przygotowują nauczyciele geografii, biologii, chemii i fizyki. Olimpiada organizowana jest od 1999 r. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. Uczestnikiem olimpiady i konkursu może być każdy uczeń, który opanował wiedzę zawartą we wskazanej literaturze. Ma ona na celu, rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, pogłębianie wiadomości i zdobywanie umiejętności kojarzenia faktów i procesów zachodzących w przyrodzie.

Sponsorzy XIV Olimpiady Przyrodniczej i II Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Centrum”

Urząd Marszałkowski

Wydział Edukacji Urzędu Miasta

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych

T- Matic Grupa Computer Plus Sp. Z O. O.

P.H.U. BAWI SA