Wyniki V Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów

20 marca 2015 r. odbył się finał V Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów. Finaliści zmagali się w 3 kategoriach: "Wiem, widziałem", "Potrafię" i "Vabank".

Do etapu półfinałowego przystąpiło 7 uczniów: z PG 32 (4 uczniów) i PG 14 (3 uczniów).

Pytania na które odpowiadali uczniowie charakteryzowały się różnym stopniem trudności i pozwoliły wyłonić najlepszych.

Do etapu finałowego zakwalifikowało się 4 uczniów.

Wyniki V Konkursu Przyrodniczego Gimnazjalistów:

I miejsce Dębski Łukasz (PG 14)
II miejsce Misiuk Damian (PG 32)
III miejsce Hanczaruk Damian (PG 14)
IV miejsce Kamianowska Aleksandra (PG 32)

Uczestnicy otrzymali nagrody: plecaki, książki, dysk przenośny, gry komputerowe, kalkulatory i inne.

Fotorelacja z konkursu:

Wyniki I etapu Konkursu

Wyniki testu online V Konkursu Przyrodniczego

W dniu 18 lutego 2015 roku o godzinie 8:00 odbył  się test online.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie z PG 14 i PG 32:

1. Malecki Michał
  2. Sadowska Daria
  3. Dębski Łukasz
  4. Dworakowski Patryk
  5. Hanczaruk Damian
  6. Gaiński Szymon
  7. Misiuk Damian
  8. Kamianowska Aleksandra

II etap – półfinałowy i finałowy odbędzie się 20 marca 2015 r. godz. 13:00   w IV Liceum Ogólnokształcącym w Białystoku ul. Zwierzyniecka 9a

Sponsorzy V Konkursu Przyrodniczego

Urząd Miasta - Wydział Edukacji

T- Matic Grupa Computer Plus Sp. Z O. O.

P.H.U. BAWI SA

Urząd Marszałkowski

V Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów

Zespół Przyrodniczy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku organizuje  V Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów. W tym roku hasłem konkursu jest:

"Wpływy i oddziaływania"

V Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów jest objęty honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Konkurs Przyrodniczy Gimnazjalistów przygotowują nauczyciele geografii, biologii, chemii i fizyki. Konkurs organizowany jest od 2010 r. dla uczniów gimnazjów województwa podlaskiego. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń, który opanował wiedzę zawartą we wskazanej literaturze. Ma ona na celu, rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, pogłębianie wiadomości i zdobywanie umiejętności kojarzenia faktów i procesów zachodzących w przyrodzie.